baner

RUMUNSKÝ NÁBYTEK KATALOG

Nabízíme Vám krásný nábytek slavné rumunské továrny Nord Simex, který je zahrnut v její nové kolekci pod názvem Regallis. Tento nábytek je spojením funkčnosti, dlouhověkosti, trvanlivosti, šetrnosti k životnímu prostředí, stejně tak řady estetických kvalit - elegance, dekorace
a jedinečnosti. 
Kolekce nábytku Regallis vytvoří atmosféru opravdu královského luxusu, rafinované elegance
a samozřejmě útulnosti, která je tolik potřebná ve Vašem obývacím pokoji. Nádherný nábytek z kolekce Regallis, který se těší velké poptávce ze strany zákazníků.
Stojí za zmínku, že tyto výrobky jsou velice kvalitní, jelikož jsou vyrobeny z nejcennějších dřevin, jako je dub, buk, topol, třešeň. Nábytek kolekce Regallis vytvoří ve vaší domácnosti jedinečnou atmosféru útulnosti, pohodlí a uvolnění, které jsou tak nutné pro toto intimní zákoutí ve Vašem domě.

Jídelna Regallis - rumunský nábytek   

    FOTOGALERIE JÍDELNA REGALLIS

 

 

Ložnice Regallis - rumunský nábytek   

    FOTOGALERIE LOŽNICE REGALLIS

 

 

Obývací pokoj Regallis   

    FOTOGALERIE OBÝVACÍ POKOJ REGALLIS

 

 

Pracovna Regallis - rumunský nábytek   

    FOTOGALERIE PRACOVNA REGALLIS

 

 

Naprosto všechny výrobky rumunského nábytku, které nabízíme na webových stránkách, můžete zakoupit v našem obchodě "Transylvania". Tady Vám nabídnou tu nejlepší volbu a pomůžou s výběrem nejvhodnějšího nábytku, který bude odpovídat vašemu záměru ohledně designu a doplnění interiéru Vašeho domu, bytu, kanceláře nebo hotelu.

e-shop www.transylvania-nabytek.cz

 

 

 

 

 

BB studio 2012 Copyright   Adresa: Legerova 74, Praha 2, 120 00   tel: +420 728308001

Rumunský nábytek mapa provozovny