baner

Továrna NORD SIMEX SLR

Nord Simex je relativně mladá továrna, ale rychle vstoupila na trh klasického nábytku z přírodního dřeva, tak zvaného masivu. Designeři důkladně promysleli vytvoření celé řády modelů, což potvrzuje oblíbenost tohoto nábytku. Kolekce Regallis je harmonickou a vyváženou kombinací barokního
a rokokového stylu.
Hlavními druhy dřevin, které se používají při výrobě tohoto nábytku jsou: buk, dub, ořech, lípa a javor, topol a třešeň. Je třeba si uvědomit, že bočnice a podobně nejsou vyrobeny z jednoho kusu dřeva, kuli popraskání, ale slepeno z různých druhů dřeva a pak pokryty přírodní dýhou z ořechu, třešně a javoru.

Rumunský nábytek z masivu

Nord Simex - exkluzivní nábytek do každé domácnosti!

Rumunská továrna Nord Simex o sobě dala slyšet poměrně nedávno, ale již se stihla zařadit na trhu klasického nábytku vyšší kvality mezi velmi spolehlivé a seriózní společnosti. V první řadě je třeba zmínit, že je dceřinou společností již velice známé rumunské továrny Simex.  Rumunská továrna Nord Simex, která leží v severozápadní části Rumunska jistě vstřebala do sebe jedinečné kouzlo starých rumunských lesů, smaragdovou zeleň údolí, majestátnost hor a krásu řek, uprostřed kterých řídí svou výrobu. Abychom byli přesnější, továrna se nachází v příjemném městě Satu Mare, které doslova hraničí s Ukrajinou a Maďarskem.
Blízkost několika států a vliv několika kultur měla jasný vliv na výrobky továrny. Je třeba poznamenat, že dovední mistři továrny Nord Simex jsou horlivými přívrženci použití výhradně tradičních, používaných po staletí technologií výroby kvalitního přírodního nábytku. Nicméně nepohrdají ani moderními zařízeními, které výrazně usnadňují práci truhlářům. 

 

Všechny výrobky Nord Simex jsou vyráběny výhradně z vysoce kvalitních přírodních surovin - například vzácných dřevin jakými jsou :buk, dub, třešeň nebo topol, které v hojnosti rostou na úrodné půdě Rumunska. Většina výrobků je provedena v elegantním klasickém stylu a má záviděníhodnou eleganci v kombinaci s funkčností a nejvyšší kvalitou. 
Rumunští mistři oceňují vznešený odstín dřeviny, a právě proto většina z výrobků Nord Simex má nádech teplých odstínů drahého koňaku. Mezi četnými kolekcemi výrobků továrny Nord Simex nejvíce vyniká kolekce Regallis, která bezesporu zaujala důstojné místo v seznamu výrobků nejvíce kvalitního a stylového nábytku.
Vrcholem této kolekce je speciální dřevěné obložení - umělé stárnutí (patina) – které dodává výrobku záhadný starobylý vzhled. Obecně platí, že výrobky továrny Nord Simex jsou ztělesněním elegance, která nepochybně zkrášlí vaší domácnost.e-shop www.transylvania-nabytek.cz

 

 

 

 

 

BB studio 2012 Copyright   Adresa: Legerova 74, Praha 2, 120 00   tel: +420 728308001

Rumunský nábytek mapa provozovny