baner

Rumunský nábytek - jen exkluzivní, a nic víc ...

Objevte báječný svět nábytku, vyrobeného s velkou vášní a láskou. Harmonická kombinace dokonalé rovnováhy barokního a rokokového stylu v kolekci nábytku REGALLIS – to je bohatá směs elegance
a solidnosti. Zcela nová klasika, která nikdy neopustila naše domovy, se vyrábí znovu a znovu, jako něco neobvyklého a neuvěřitelně krásného. Vytvořte si vlastní malé království přímo ve Vašem útulném domě!
Kolekce Regallis je unikátním prvkem luxusu, který je nyní dostupný pro každého! Delikátní kombinace linií, tvarů, intarzie, prvků ruční práce a příjemných odstínů drahého koňaku – to jsou vlastnosti, kterými lze popsat tuto kolekci. Jedinečnost a výjimečnost tohoto nábytku vytvoří útulný osobitý styl, plný charakteru, charisma a je spojením elegance a pohody.

Rumunský nábytek - jídelna

Exkluzivní rumunský nábytek Regallis od Transylvánia

Společnost "Transylvania" nabízí nejlepší kolekce rumunského nábytku, které k dnešnímu dni jsou majetkem předních nábytkářských továren v Rumunsku. Kombinace přírodního dřeva, kytice tradic, tajemství nejzkušenějších řemeslníků-nábytkářů a ohromné množství prvků ruční práce, naplní váš domov elegancí, pohodlím, vytříbeným vkusem a sílou charakteru. Vytvořte si náladu, o které jste dlouho snili!
Tento nábytek je hoden těch nejlepších. Každý detail je vyroben s něhou a péčí o to, aby Vám daroval radost po mnoho let. A kdo ví, možná Vaše vnoučata budou sedět v jedinečném křesle a budou vzpomínat, že tuto kolekci koupil a daroval milovaný dědeček!

Rumunský nábytek z masivu

Masivní nábytek z tajemného Rumunska.

Kolekce nábytku Regalis je relativně nová, ale přesto stojí za to zmínit, že do jejího vývoje vložili značné úsilí a inspirace nejlepší designéři předního závodu na výrobu nábytku v Rumunsku. Oni pečlivě dbali o to, aby každý detail, a to i nevýznamný, vzbuzoval u majitelů a jejich vážených hostů příjemný, dobrý a jedinečný dojem.

Rumunský nábytek z masivu

Každý prvek nábytku byl důkladně promyšlen, propočítán pracovníky továrny. Ve finále, nábytek vypadá perfektně, a používat ho je skutečný požitek. Taky je třeba věnovat pozornost tomu,
že většina (téměř všechny) prvků řezbářské práce se provádí ručně a ne průmyslovým obráběním, jak to dělá většina jiných továren.

Rumunský hotelový nábytek

Rumunský nábytek - technologie zpracovaní.

I školákovi je jasné, že nábytek ze 100% masivního dřeva být nemůže. Samozřejmě existují části, které jsou vyhotoveny z náhražek masivního dřeva, a to kvůli odolnosti a dlouhé životnosti konstrukce. Takže všechny tyto části jsou kvalitně pokryty dýhou z ořechu. A zbytek nábytku
je vyroben z masivu buku, dubu, ořechu a lípy. Veškeré dřevo se pečlivě vybírá z ekologicky čistých lesů Rumunska, Moldávie, Polska a Ukrajiny.e-shop www.transylvania-nabytek.cz

 

 

 

 

 

BB studio 2012 Copyright   Adresa: Legerova 74, Praha 2, 120 00   tel: +420 728308001

Rumunský nábytek mapa provozovny